Agent vanzari

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta cel mai mare retail-er international de suplimente nutritive si unul dintre cei mai importanti producatori in acest domeniu. La nivel mondial este reprezentat de o retea de peste 6900 de magazine deschise in SUA si in alte 48 de tari. In Romania exista o retea de 4 magazine iar produsele sunt listate si in marile lanturi de farmacii.

Daca ai studii sau cunostinte in domeniul farmaceutic/biochimie/biotehnologii si esti pasionat de domeniul nutritiei, alimentatiei sanatoase, te invitam sa te alaturi unei echipe de profesionisti.

Responsabilitati:
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
- Evidenta incasarilor.

CERINTE

Cerinte:
- studii in domeniu;
- excelente abilitati de comunicare;
- dorinta de munca si seriozitate;
- buna capacitate de adaptare si de asimilare a cunostintelor legate de suplimente;
- persoana atenta la detalii, minutioasa;
- respecta regulile interne;
- aspect si atitudine de inalta tinuta.

BENEFICII OFERITE

- oportunitati reale de crestere profesionala;
- traininguri specializate;
- pachete salariale care te vor motiva pe parcurs (baza fixa+ comisioane+bonificatii);

Pentru mai multe detalii, te invitam sa accesezi: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.