Studenti - Facultatea de Farmacie/ Medicina

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Introducere in baza de date a produselor farmaceutice
- Prelucrarea si inregistrarea de date

Companie multinationala din domeniul farmaceutic
Salariu motivant
Contract pe perioada determinata de 6 luni
Program part-time

CERINTE

Studenti in an terminal sau proaspeti absolventi - Universitatea de Medicina si Farmacie
- Limba engleza - nivel avansat (scris si vorbit)
- Cunostinte de operare PC- (Word: nivel avansat; Adobe Acrobate- nivel avansat)
- Persoana adaptabila, cu gandire flexibila.
- Capacitati de comunicare dezvoltate

DESCRIEREA FIRMEI

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane.
Serviccile Adecco sunt oferite in cadrul a 6000 de birouri, in 67 de tari.
In Romania, Adecco este prezenta din anul 2000 si are birouri deschise in Bucuresti, Arad, Timisoara, Pitesti si Sibiu

Servicii oferite:
- recrutare si selectie
- recrutare in masa
- payrolling
- evaluare psihologica si aptitudinala