Studente/i sau absolvente/i - vanzari servicii curierat - 300-450 euro !!!! - cod m410

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta 3 angajate/i pentru jobul de agent vanzari servicii curierat.

- identificarea potentialilor clienti si contactarea acestora in vederea stabilirii unei intalniri
- elaborarea ofertelor de pret in conformitate cu nevoile clientilor
- intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii dobandit
- realizarea targetului de vanzari ( 7000 RON / lunar )

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari (reprezinta un avantaj);
- Persoana analitica;
- Abilitati de a lucra independent;
- Cunostinte foarte bune de calculator
- Permis de conducere;
- Abilitati de comunicare si negociere.
- Abilitati de lucru intr-un mediu activ.
- Se accepta si studenti si se cere experienta in vanzari de doar 6 luni
- Se cere limba engleza de min nota 8.

BENEFICII OFERITE

- 300 (prima luna) + comisoane din valoarea vanzarilor care depasesc targetul
- In cea de-a doua luna partea fixa va fi 350 euro, luna a treia 400 si in cea de-a parta 450 euro.
- In toate aceste luni se vor acorda comisioane.
- Se ofera Contract si carte de munca, telefon, masina.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare