Student - stagiar in Constructii

VIAROM CONSTRUCT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stagiatura 3 luni (iulie - septembrie) pentru inginer constructor, in santiere specializate pe drumuri, poduri si constructii industriale
- va urmari si seconda pe seful de santier si seful de lot in activitatile legate de coordonarea santierului, gestionarea bugetului si intocmirea de documentatie specifica santierului (atasamente, programari de lucrari, situatii de lucrari)
- posibilitati foarte mari de angajare pe pozitie de inginer constructor dupa finalizarea stagiaturii pentru studentii in ani terminali sau absolventii 2006.

CERINTE

- student in anul 4 sau 5 la Universitatea Tehnica de Constructii sau proaspat absolvent cu experienta sub 6 luni in constructii
- cunostinte teoretice solide in domeniul constructiilor
- persoana muncitoare, dornica sa invete si sa se implice in activitati de santier

BENEFICII OFERITE

- posibilitati foarte mari de angajare la finalizarea stagiaturii
- participarea la un training bine structurat
- lucru impreuna cu foarte buni specialisti in constructii

Suntem una dintre cele mai puternice societati private de constructii din domeniul constructii rutiere, feroviare, hidrotehnice, industriale si edilitare.
Printre proiectele de care suntem mandrii se numara: Cora - Pantelimon, Carrefour - Colentina, Carrefour - Orhideelor, Cora Lujerului, Kentauros Studios & Film Production, ANL Brancusi