STUDENT(A) MEDICINA/FARMACIE

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, una dintre cele mai mari clinici private cautam pentru call center persoane cu urmatoarele responsbilitati:
- preluarea apelurilor telefonice si stabilirea programarilor in conformitate cu dorintele pacientilor
- asigurarea unui feedback permanent vizavi de situatia programarilor / reprogramarilor celorlati membri ai echipei
- face cunoscut medicilor colaboratori programul saptamanal al acestora

CERINTE

- pregatire in domeniul medical (cunostinte medicale de baza)
- cunostinte de limba engleza/ franceza ( a doua limba straina cunoscuta reprezinta un avantaj)
cunostinte de operare PC
- disponibilitate 5 zile / saptamana, minimum 6 ore / zi in intrevalul 8:00- 14:00 sau part time
- dictie buna
- capacitate de a lucra proactiv si responsabilitate crescuta fata de obiectivele echipei

BENEFICII OFERITE

Trimite un CV (si asteptari salariale) la contact@addvalue,ro si afla mai multe despre aceasta oportunitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati in urmatoarele 4 saptamani.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare, training si consultanta in marketing si vanzari
www.addvalue.ro