STOCK CONTROLLER

SC Hermes Pharma SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza portofoliului pe furnizori, pe produse, pe farmacii;
- Identificare portofoliului optim de produse;
- Identificarea comenzii de produse , transmiterea ei catre furnizorii agreati si realizarea avizelor de distributie catre farmacii;
- Urmarirea derularii contractelor comerciale;
- Analiza oportunitate achizitie ¿ oferte speciale: stoc vs. propunere de achizitie;
- Realizare comenzi- oferte speciale catre Furnizori si distribuirea scriptica in locatii .

CERINTE

- Studii Superioare Economice (Fac. Cibernetica constituie un avantaj);
- Experienta in analiza de minim 2 ani - constituie avantaj;
- Simt analitic foarte dezvoltat;
- Seriozitate si responsabilitate;
- Persoana foarte organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati;
- Foarte bune abilitati de comunicare, initiativa, creativitate, viteza de reactie;
- Abilitati de lucru atat individual cat si in echipa;
- Limbi straine: engleza ¿ mediu /avantaj nivel ridicat;
- Cunostinte PC: nivel avansat de cunoastre Excel si Word.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitatea perfectionarii in domeniu.

DESCRIEREA FIRMEI

LANT DE FARMACII