STOCK CONTROLLER

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
-SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
-APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
-Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
-Managementul stocului de anvelope
-Stabilirea nivelului minim respectiv maxim de stoc;
- Lansarea comenzilor catre furnizorii interni si externi;
- Mentinerea relatiei cu vama;
-Intocmirea de inregistrari contabile pentru stoc;
-Supervizarea activitatii din depozit;
-Organizarea de inventare periodice;
-Intocmire rapoarte specifice activitatii.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
-Absolvent studii superioare economice;
-Experienta aproximativ un 1 an pe o pozitie similara;
-Cunostinte bune PC ¿ Ms. Office, Program de gestiune;
-Cunostinte limba engleza.
Candidatul ideal trebuie sa fie aiba capacitati foarte bune de comunicare, sa fie dinamic, optimist, cu spirit de echipa, avand capacitate de analiza si sinteza, meticulos, responsabil, organizat.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este de 1500 RON.
-Se ofera bonuri de masa, transport la si de la locul de munca.
-Programul de lucru este de L-V, de la 8.30-18.30.
-Exista REALE posibilitati de promovare.
-Perioada de proba este de 1 luna.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE ANVELOPE AUTO DE MARCA.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 6.