Stivuitorist Afumati

ALFREDO TRADING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza incarcari/ descarcari de marfuri cu motostivuitoarele electrice

CERINTE

Atestat ISCIR, valabil pentru motoelectrostivuitoare, atentie distributiva, capacitate de reactie rapida, responsabilitate, rezistenta la stres, atestat profesional valabil.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- masa calda / tichete de masa
- transport asigurat de la Obor

Infiintata in 1992, Alfredo Trading Company este unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate.
Compania are peste 200 de angajati, locati fie la sediul central din Bucuresti sau in cele patru filiale locale ori in cadrul fabricii de procesare si ambalare a produselor congelate din Agigea, cea mai noua investitie Alfredo. Portofoliul de produse cuprinde peste 400 de articole ce sunt distribuite la nivel national.
Succesul nostru in ultimii 15 ani, demonstrat si de dezvoltarea accentuata a companiei, s-a datorat valorilor echipei pe care le-am sustinut necontenit:
- profesionalism
- flexibilitate
- dinamism
- creativitate
- spirit de echipa
Fii alaturi de Alfredo pentru a ne atinge obiectivele impreuna!
Pentru mai multe detalii, va invitam sa accesati site-ul companiei noastre: www.alfredo.ro.