STIVUITORIST

Golden Foods

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa activitatea de incarcare / descarcare motorizata/depozitare/a produselor finite sau materie prima la timpul si in conditiile stabilite de catre Gestionarul depozitului;
- Inainteaza propuneri pentru efectuarea service-ului intern;
- Verifica si intretine echipamentele;
- Execută întreţinerea/ exploatarea (service-ul intern) pentru motostivuitoare. Poate participa la lucrările de service numai cu acordul scris al prestatorului şi sub îndrumarea acestuia;
- Efectuează curăţenia şi sanitaţia în depozitele aferente, în ordinea şi timpii normaţi conform instrucţiunilor de lucru în vigoare;
- Depoziteaza produselor neconforme in zonele de izolare prin stocarea si asezarea lor conform instructiunilor de lucru;

CERINTE

Calificare;
Experienta in domeniu;

BENEFICII OFERITE

Se asigura transportul;

Golden Foods este un grup de 3 companii, active in 3 tari: Romania, Grecia si Ucraina. In total, avem peste 1000 de angajati si suntem prezenti in toate lanturile de magazine nationale si internationale. Producem, ambalam si distribuim in regiune o mare diversitate de produse, din 8 categorii diferite: Alune traditionale/ Arahide/ Alune nobile, Seminte, Fructe deshidratate, Pufuleti, Chipsuri din cartofi, Snacks-uri din porumb, Snacks-uri din paine, Fructe de mare uscate. Avem o grija permanenta pentru calitate si gust!