Stivuitorist

MEGA IMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru depozitul sau din parcul logistic Cefin, Mega Image angajeaza Stivuitoristi.

Atributii:

- descarcare/incarcarea produselor si transportarea acestora cu ajutorul motostivuitorului/transpaletei
- manipularea marfurilor cu grija pentru evitarea deteriorarii acestora
- cunoasterea produselor aprovizionate, pentru a folosi metoda corecta de descarcare si manipulare a fiecarui produs.

CERINTE

- autorizatie ISCIR
- experienta anterioara minim 6 luni
- persoana responsabila, serioasa, motivata

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu competitiv, functie de experienta si responsabilitati;
- sistem motivant de bonusuri;
- numeroase posibilitati de dezvoltare si promovare;
- posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale.

Va asteptam la interviu de luni pana vineri, inte orele 9.30-17.30 la Biroul de Recrutare din BD. Carol nr 61 ( intersectie cu Calea Mosilor) sau la depozitul Mega Image Cefin din Str. Italia nr 1-6 (Com Ciorogarla).

Pentru informatii suplimentare, puteti suna la 021.3155850 sau 0372710034.

Va asteptam!

MEGA IMAGE este un lant de supermarket-uri cu o puternica prezenta atat la nivel international, cat si national. Facand parte din Delhaize Group, MEGA IMAGE este o companie dinamica ce se afla in plin proces de expansiune.
Pentru mai multe informatii, va invitam sa vizitati website-urile noastre:
www.delhaizegroup.com, www.mega-image.ro

Avand o experienta internationala de peste 140 de ani, MEGA IMAGE este prezenta pe piata din Romania din anul 1995, dezvoltandu-se continuu pentru a oferi servicii de calitate clientilor si colaboratorilor sai.

Noi consideram ca retail-ul implica o atentie constanta catre detaliu si ne bazam pe implicarea continua a colaboratorilor nostri, la toate nivelele organizatiei, pentru indeplinirea proiectelor si atingerea obiectivelor propuse.

Valorile noastre sunt inovatia si integritatea, pasiunea pentru calitate si simplitate, responsabilitatea, preocuparea continua pentru oameni, incurajam si recompensam atat rezultatele individuale, cat si performanta obtinuta in cadrul echipei.

Este aceasta organizatia care ti se potriveste?
Atunci alatura-te ACUM echipei MEGA IMAGE!
Multumim!