Stivuitorist

Austral Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

-Incarca in mijloacele de transport marfa ce urmeaza sa fie livrata;

- Descarca si transporta marfa paletizata in depozit si apoi o aseaza pe rafturi;

- Face receptia marfurilor in depozit, conform fisei de proces, procedurilor si instructiunilor de lucru:

- Manipuleaza marfa in depozit de fiecare data cand este necesar si asigura in permanenta aprovizionarea rafturilor;

- Se ocupa de intretinerea zilnica a echipamentelor de ridicat (incarcare/verificare acumulatori, curatare);

CERINTE

- Autorizatie ISCIR (Atestat Stivuitorist)
- Studii medii
- Rezistenta la un ritm de lucru alert
- Capacitate de adaptare si identificare rapida a solutiilor
- Seriozitate;
- Disponibilitate pentru a lucra in ture saptamanale: 07:30-16:30 (tura 1)/11:00-20:00 (tura 2)/ 21:00-05:00 (tura 3)

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv, caruia i se adauga tichete de masa si bonus de performanta
-Asigurarea transportului de la metrou Pipera pana la sediu si viceversa (sau decontare transport).

Cele mai frumoase calatorii incep si continua cu zambetul pe buze, astfel ca te invitam alaturi de noi intr-o calatorie interesanta in care putem crea si implementa proiecte frumoase si totodata durabile.
Ne face placere sa lucram impreuna, deoarece in cadrul Austral proiectele se dezvolta prin intermediul membrilor echipei si odata cu ei, putand, in acelasi timp, sa ne bazam unii pe ceilalti. Avem curaj sa cerem si sa ne oferim ajutorul, deoarece dezvoltarea profesionala a fiecaruia dintre noi se bazeaza pe cunostinte, empatie si colaborare, atat cu membrii echipei, cat si cu partenerii de afaceri.
Ne indeplinim cu succes toate activitatile, pentru ca, de-a lungul experientei am invatat sa lucram foarte bine atat individual, cat si in echipa, punand in valoare fiecare coechipier.
Consideram ca, dincolo de experienta din CV, a fi profesionist inseamna sa te dezvolti prin activitatea pe care o desfasori, aducand totodata plus valoare in cadrul companiei in care activezi si ne bucuram sa avem alaturi de noi oamnei care cred in aceleasi principii.

Daca iti doresti sa afli mai multe despre noi te invitam sa vizitezi www.austral.ro sau pagina noastra de Facebook: https://www.facebook.com/australtradecompany