Stivuitorist

SALUS INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura incarcarea,descarcarea si manipularea marfii din/in depozitul firmei situat pe Sos. Giurgiului nr 5

CERINTE

Autorizat ISCIR
Seriozitate
Spirit de echipa
Rezistenta la efort fizic

BENEFICII OFERITE

Salariu
Tichete de masa
Contract de munca pe durata nedeterminata
Program de lucru 8 ore/zi

SC SALUS INTERNATIONAL SRL este componenta a grupului de firme SALUS, fiind specializata in importul si comercializarea materialelor de constructii si a sistemelor de amenajari interioare. Este reprezentanta exclusiva in Romania a grupului FIDENSA Spania si distribuitor autorizat BPB Gypsum-Rigips (nr.1 mondial in sisteme gips-carton), Wienerberger (nr.1 mondial in sisteme de caramizi), Bramac-Austria, Ruukki - Finlanda. De asemenea, importa si distribuie produse ale unor firme din Austria, Cehia, Slovacia, Grecia, etc.
Salus International s-a impus printre cele mai dinamice firme din aceasta piata, realizand cresteri anuale constante de peste 20% si cifre de afaceri anuale de ordinul zecilor de miliarde de lei.
Celelalte firme din cadrul grupului SALUS au activitati conexe domeniului, inclusiv realizarea de lucrari de amenajari interioare cu echipe proprii specializate. Mai multe informatii la www.salus.ro.