Stivuitorist

Tornado Sistems

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incarcare si descarcare marfa
- Conducerea stivuitorului
- Aranjarea marfii pe categorii
- Suport pentru colegii de la expeditii si depozit (colectare comenzi).

Postul este locat pe soseaua Chitilei, nr. 242. Se asigura transport din Bucuresti.
Programul de lucru este 9.00 – 18.00, cu pauza de masa la pranz de o ora, luni – vineri.

CERINTE

- Studii medii
- Un an de experienta intr-un post de stivuitorist
- Atestatul I.S.C.I.R. de stivuitorist este obligatoriu
- Persoana ordonata, punctuala
- Capacitate de acomodare rapida la o atmosfera dinamica de lucru.

BENEFICII OFERITE

- salariu
- bonuri de masa
- posibilitati de promovare

Compania Tornado Sistems are peste 250 de profesionisti specializati in diferite domenii: marketing, vanzari, suport tehnic si logistic. Compania este structurata astfel incat sa raspunda cerintelor pietei si anume pe doua directii: distributia de echipamente de tehnica de calcul (Acer, Asus, BenQ, Brother, Canon, Epson, Fujitsu Siemens Computers,HP, Hyundai, Kingston, Kinetix, Lite-on, Microsoft, MSI, Nec, Philips, Samsung, Twin Mos, Xerox) si, pe de alta parte, networking - proiectarea, instalarea, instruirea si consultanta in domeniul retelelor de calculatoare.