Stilist

S.C. ZIGGO HOUSE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Achizitorul joaca un rol important in cadrul companiei. Este persoana direct responsabila cu selectia, comanda si achizitia marfurilor care urmeaza sa fie vandute in magazine.
2. Are rol decisiv in privinta cunoasterii stilului, gustului si asteptarilor clientilor.
4.Fazele: pot fi de la ¿Trainee¿ , ¿Assistant Buyer¿ ¿Junior Buyer¿ ¿Senior Buyer¿ si apoi ¿Buyer¿.

CERINTE

¿ Cunoasterea limbii italiene si engleze
¿ Curs de merchandiser
¿ Cunostinte avansate in Microsoft Office
¿ Experienta in pozitie de conducere si in fashion retail
¿ Absolvent Design vestimentar+cunostinte economice
¿ Carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

¿ Calitati majore
simtul marfurilor
abilitati de comunicare
capacitate de creare si dezvoltare
impozant, dinamic, responsabil
abilitate de management si conducere
dorinta de a munci mult
abilitatea de a intelege rapid noile concepte
capacitate de negociere
intuitie pe termen scurt si lung

Comercializare imbracaminte si incaltaminte pt dame si barbati prin magazine proprii