Stii ITALIANA avansat? Cu noi poti avea si job si vacanta in strainatate!

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: SLOVENIA, orasul Koper intr-o echipa formata din circa 30 persoane
Responsabilitati: asistenta acordata clientilor italieni
Beneficii:
- cazare gratuita
- transport gratuit la inceput si sfarsit de contract
- pranzul asigurat
- bonus in functie de performante
- experienta intr-un mediu international
- posibilitatea petrecerii timpului liber in locuri turistice deosebite

CERINTE

Societatea Obiettivo Lavoro Romania recruteaza pentru clientul sau call-center italian operatori limba italiana avansat pentru SLOVENIA (orasul KOPER).
Vino sa muncesti 5 luni intr-o echipa multinationala daca:
- vorbesti fluent limba italiana
- esti dinamic
- iti doresti o experienta de munca in strainatate
- ai abilitati de comunicare si problem solving
- ai mai lucrat intr-un call center
- vrei sa imbini o experienta de munca intr-un mediu profesionist cu clipe de vacanta intr-un oras de mare (orasul Koper este oras port situat la granita cu Italia)

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate