Stagiu Renault Technologie Roumanie

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Renault Technologie Roumanie redeschide sezonul stagiilor de practica pentru studentii motivati sa se implice in proiecte provocatoare.
Timp de 3 luni te vei alatura echipei noastre de experti ce iti vor oferi suportul pentru elaborarea lucrarii de licenta. In plus, vei beneficia si de o bursa acordata pe toata perioada stagiului.

CERINTE

Esti student in an terminal, esti pasionat de automobile sau pur si simplu visezi sa participi la crearea de noi vehicule?
Fa primul pas in cariera intr-o companie internationala!
Alatura-te echipei noului centru de inginerie Renault!

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.