SQL Server Developer

JOBSgarden

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- dezvolta aplicatii conform cerintelor in SQL Server 2005;
- asigura implementarea si respectarea normelor interne si a solutiei tehnice in ansamblu;
- investigheaza erorile tehnice / functionale si genereaza solutii adecvate.

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- 3 ani experienta de dezvoltare software;
- cunostinte avansate SQL Server;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- limba engleza - nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este competitiv, negociabil in functie de competente, nivelul de pregatire si experienta individuala.

ITJobs este o companie ce ofera servicii complete de recrutare si selectie, avand filiale in Budapesta, Belgrad, Dubai, Kiev, Viena si Bucuresti.

Compania a fost fondata in anul 2001 avand ca obiect principal de activitate recrutarea si selectia specialistilor IT si Telecomunicatii. Inca de la inceput compania si-a construit o solida reputatie in domeniul recrutarii profesionistilor IT, pe toate nivelurile de experienta, de la pozitii de intrare pana la cele de top.

In 2005, pentru a tine pasul cu cerintele pietei, compania a dezvoltat o noua divizie, Jobsgarden, care are ca obiect de activitate atat recrutarea specialistilor din domeniile comercial, financiar, resurse umane, inginerie, constructii, cat si a celor din domeniul IT.

www.jobsgarden.ro