SPRÁVCE ODBYTU OBJEDNÁVEK

Hewlett-Packard (HP)

04-05-2007 | EXPIRA LA 03-06-2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBCHODNÍ PROST¿EDÍ
Jako nedílna sou¿ást organizace Business Process Development, Channel Administrative Operations jsou zodpov¿dné za HP vstupy a výstupy, kdy¿ se jedná o Authorized Support Partners.

Povinnosti a zodpov¿dnosti:
Porozum¿ním rezervních ¿ástí biznisu HP, poskytovat administrativní a finan¿ní podporu externích a interních klientú HP. Slou¿it jako úst¿ední bod uvnit¿ organizace za ú¿elem sledování aktivit partnera, následujíc politiku a procesy HP.
Channel admin je zodpov¿dný za mana¿ment objednávek a ú¿tování, a taky za finan¿ní aktivity na konci m¿síce.

CERINTE

Minimální po¿adavky:
Orientace na zákazníka s dobrou písemnou a mluvenou angli¿tinou,
¿estina a pol¿tina jsou velkou výhodou
Dobré komunika¿ní zru¿nosti
Sebejistý s ¿íslami
Trp¿livý, dob¿e organizovaný, samostatný, flexibilní a proaktivní ¿lov¿k
Schopný pracovat v strese a pou¿ívat samostaný úsudek
Tímový hrá¿
PC se¿t¿lí

¿ádoucí po¿adavky:
Znalost MS Office Suit
Expozice se SAP

BENEFICII OFERITE

Atraktivní plat
Mo¿nost kariérního vývoje v mezinárodním prost¿edí
Pracovní podmínky na sv¿tové úrovni

Pro podání ¿ádosti prosím nav¿tivte www.hp.com/go/jobs (¿íslo pozice 119415)

DESCRIEREA FIRMEI

HP invent. V¿¿íme v prostorové my¿lení, prostor pro kreativitu, radikální my¿lenky a pokud se odchýlime od té kultury, za¿neme znova.