Instructor sportiv

SC SPORT SKILLS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi disponibile: 1 Instructor Role si 1 Instructor Skateboard

Esti tanar, energic si entuziast?

Esti pasionat de Role sau Skateboard?

Atunci, Hai in echipa noastra!

Beneficii:
- esti platit sa faci ceea ce iti place, iti transformi pasiunea intr-o profesie
- te bucuri de natura, aer curat, sport, distractie si sanatate
- ai un job placut, unde te simti apreciat de colegi si clienti
- munca ta are un impact pozitiv si asta te face sa te simti bine
- ai un statut important, nu esti doar o rotita intr-un sistem
- ai ocazia sa interactionezi, sa comunici si sa inspiri oamenii pe care ii antrenezi
- faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica
- ai parte de training pentru a-ti indeplini cu succes responsabilitatile
- cursantii beneficiaza de echipament de scoala

Responsabilitati:
- o buna cunoastere a cursurilor si structura acestora
- antrenamente individuale de 1 ora cu copii in varsta de 5-10 ani, adolescenti sau adulti
- pregatirea echipamentului necesar
- intampinarea clientilor cu entuziasm
- indrumarea, supravegherea indeaproape si asistarea activa a cursantului in deprinderea abilitatilor specifice fiecarui sport
- captivarea si mentinerea atentiei cursantului
- transmiterea cu rabdare si profesionalism a pasiunii pentru sport in aer liber
- monitorizarea progresului si feedback oferit clientului

CERINTE

Candidatul ideal:

- CV completat, actualizat, cu poza
- conditie fizica buna, tinuta curata, aspect ingrijit, imbracaminte si incaltaminte sport
- atitudine pozitiva, rabdare, calm, zambitor, increzator, amabil, entertainer
- pasiune pt sporturi outoor si bune abilitati de comunicare
- receptiv la invatarea lucrurilor noi si orientat catre client
- atent la detalii, fire organizata, implicat, responsabil, spirit de echipa, punctual
- experienta in lucrul cu copiii reprezinta un avantaj

*Selectia candidatilor = Analiza CV + Proba Practica + Interviu

Afla mai multe despre noi pe website-ul sau pagina de facebook ECHILIBER.

BENEFICII OFERITE

Tip job: Part-Time

Program: LUNI: liber, MARTI-VINERI: 16-20, SAMBATA-DUMINICA: 8-12

Salariu: 800 RON net (in mana)

Nivel cariera: Entry-level, Middle-level

Studii: liceu absolvit / studii universitare in curs / facultate absolvita

Scoala de sport cu lectii de initiere si perfectionare in mersul pe bicicleta, role, skateboard. Service articole sportive.