Specialisti vanzari proiecte - companie multinationala tehnica

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea produselor şi soluţiilor companiei catre clienţii specifici: distribuitori, contractanţi generali, antreprenori de specialitate, arhitecţi, designeri de interior, birouri de proiectare, etc
• Identificarea proiectelor şi a oportunităţilor de afaceri şi urmărirea acestora
• Asigurarea de asistenţă în cursul elaborării specificaţiilor
• Responsabil pentru ofertele realizate pe proiect
• Coordonarea cu membrii echipei pentru finalizarea proiectelor

CERINTE

• Absolvent studii superioare tehnice, ideal Inginerie electrica
• Experienta anterioara de minim 2 ani pe o pozitie de Inginer vanzari
• Cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- bonus anual de pana la 5 salarii lunare
- asigurare medicala
- traininguri de specialitate

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si organizarea de evenimente de team-building.