Specialisti MARKETING si MANAGEMENT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma IT specializata pe realizarea de web-siteuri si promovarea afacerilor pe internet, cu birouri in Bucuresti, Modena (Italia), Paris (Franta) si Casablanca (Maroc) cauta colaboratori in Bucuresti si principalele orase ale tarii.

Candidatul / candidata ideal(a):

- promoveaza oferta IT si serviciile firmei direct si / sau pe internet
- realizeaza un portofoliu de clienti, tinand legatura permanent cu acestia
- participa activ la oferta de servicii, imbunatatind permanent relatia firma - client
- propune noi idei de business pe care le realizeaza cu suportul firmei
- prezenta agreabila, capacitati reale public-relation.
- este obligatorie trimiterea alaturi de CV a unei fotografii relevante

CERINTE

- disponibilitate lucru teren - domiciliu - internet - sediu firma (Bucuresti)
- domiciliul in Bucuresti sau in orice oras din tara (reprezentant local)
- cunostinte exclente Microsoft Office si Internet
- posesor lap-top personal + web-cam + excelenta legatura la internet (la domiciliu sau mobil), care sa permita video-conferinta si transferul facil de date non-stop
- limba franceza si / sau engleza - avantaj
- va rugam precizati telefonul mobil si adresa de e-mail unde sa fiti contactati

BENEFICII OFERITE

- Candidatii selectionati vor fi contactati de firma in cel mai scurt timp si invitati la un chat-interviu.
- posibilitatea unei cariere in business-ul pe internet intr-un domeniu de viitor, in Romania si strainatate
- castiguri direct proportionale cu realizarile proprii
- bonusuri atractive in functie de contractele incheiate