Specialisti IT

SC NET BRINEL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Diagnosticheaza, testeaza, propune solutii si implementeaza, la nivel hardware si software, probleme din aria IT&C
- Consiliaza clientii in privinta solutiilor IT&C in baza problemelor identificate.
- Actioneaza in orice moment pentru eficientizarea Sistemelor informatice proprii sau ale clientilor, Securizarea acestora si Utilizarea la adevarata capacitate.
- Se preocupa continuu asupra noutatilor de pe piata IT&C.
- Este interesat continuu de dezvoltarea profesionala proprie sau a colegilor.
- Este preocupat de calitatea si eficienta activitatii proprii sau a echipelor coordonate

CERINTE

- Ai studii superioare tehnice finalizate sau in curs de finalizare
- Cunostinte solide despre functionarea si administrarea Microsoft Windows 2000, XP , Microsoft Windows 2000/2003 Server/ Microsoft SQL Server 2000/2003/ Linux
- Sau ai cunostinte solide in echipamente si solutii de comunicatii si telecomunicatii.
- Sau esti certificat sau in curs de certificare: MCSA, MCSE, CCNA, HP, etc.
- Ai dovedite abilitati de comunicare si relationare
- Sau ai reale abilitati managerial.
- Lucrezi excelent chiar si in conditii de stres sau termene limita stranse
- Sau ai abilitati de planificare si coordonare in proiecte IT&C
- Ai permis de conducere
- Cunostinte de limba engleza tehnica peste medie

BENEFICII OFERITE

- vei beneficia de cursurile, experientele si ajutorul pentru a te dezvolta in continuare
- vei face parte din retelele de profesionisti certificate Microsoft, HP, CISCO, IBM, Motorola,
- vei beneficia de bonusuri de performanta si de sarbatori
- sistem salarial in concordant cu realizarile

Brinel si-a castigat renumele de furnizor de solutii complete si PARTENER in Romania al companiilor de renume in industria IT&C (Microsoft Gold Partner, IBM Preferred Partner, HP Partner, etc.).
Echipa BRINEL si-a castigat reputatia prin profesionalism dar si prin atentia data dezvoltarii fiecarui membru: compania dezvolta alaturi de fiecare profesionist planuri de dezvoltare profesionala si orientare in cariera.
Daca vrei mai mult de la tine, alatura-te Revolutiei IT!