Specialist vanzari solutii acces

AGER

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Promovarea produselor si solutiilor de control acces;
¿ Dezvolta relatii cu noi clienti si promoveaza solutii de control acces conform ofertei companiei;
¿ Contactarea directa a potentialilor clienti;
¿ Crearea unui portofoliu de clienti;
¿ Mentinerea permanenta a legaturii cu furnizorii;
¿ Mentinerea legaturii cu clientii;
¿ Realizarea planului individual de vanzari.

CERINTE

¿ Studii superioare (finalizate);
¿ Cursuri de specialitate in domeniile: vanzari directe, marketing, negociere, reprezinta un avantaj;
¿ Experienta minim 1 in domeniul vanzarilor solutiilor de control acces si time attendance (solutii informatizate de acces, evidenta pontaj electronic, supraveghere video);
¿ Cunostinte IT;
¿ Limba engleza ¿ nivel mediu;
¿ Permis auto categ B;

Profil psihologic:
¿ Atitudine orientata spre client;
¿ Excelente abilitati de comunicare,organizare si negociere;
¿ Dinamic si implicativ;
¿ Atitudine proactiva;
¿ Personalitate charismatica.

BENEFICII OFERITE

¿ Pachet salarial motivant

Productie de calculatoare si software, servicii de leasing, media