Specialist Vanzari Online

Polyinvest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza si implementeaza campanii de promovare on-line;
- identifica noi metode de promovare, pe care le implementeaza si testeaza;
- viziteaza zilnic site-urile din portofoliu si studiaza eficienta activitatii proprii de promovare;
- realizeaza rapoarte zilnice privind activitatea proprie;
- raspunde pentru acuratetea informatiilor furnizate prin campaniile proprii de promovare;
- raporteaza, ori de cate ori i se cere, activitatea desfasurata si problemele aparute in desfasurarea activitatii;
- respecta termenele alocate fiecarei activitati;
- respecta imaginea si politica brandului in relatia cu tertii;
- verifica comenzile primite online;
- intocmeste factura proforma pe baza careia plateste clientul;
- ambaleaza produsele si le expedieaza catre clienti;
- acorda suport prin email sau telefonic clientilor care solicita informatii suplimentare.

CERINTE

- absolvent al invatamantului superior, preferabil specializare Marketing;
- minimum 1 an experienta;
- cunostinte de baza sau experienta in utilizarea tehnologiilor internet HTML, SQL, PHP, Editors;
- persoana comunicativa, bun cunoscator al internetului, al metodelor de interactionare online;
- creativ, dornic sa descopere noi metode de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

Polyinvest:
-import distributie anvelope
-importator exclusiv Toyo Tires
-import export materii chimice si petrochimice, metale feroase si neferoas