Specialist Vanzari Echipamente Mecano-Optice

SC Apidrag Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specialist echipamente Mecano Optice
- vanzare si service echipamente comercializate de societatea noastra;
- localizarea de noi clienti;
- urmarirea contractelor (comanda, livrare, instalare, incasare, garantie, post-garantie)
- service specializat pentru produsele ofertate
- mentinerea contactului cu actualii clienti
- participarea la licitatii in numele societatii (elaborarea ofertei, a strategiei de pret, etc)
- posibilitatea de deplasare in tara si strainatate

CERINTE

absolvent/a studii superioare – bune cunostinte tehnice, domenii de interes: echipamente optice, electronica, electro-mecanic ;
- orientat/a catre rezultate;
- cunostinte temeinice PC;
- engleza avansat (scris, citit, vorbit – in vederea intelegerii si traducerii textelor de specialitate).
- permis categoria B

BENEFICII OFERITE

Oferta: pachet salarial atractiv; training-uri in tara si strainatate; lucru intr-un mediu placut, intr-o echipa tanara si dinamica.

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor Direct Nikon Instruments in Romania
www.apidrag.ro