Specialist Vanzari - Bucuresti

CONTINENTAL HOTELS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei, identificarea oportunitatilor existente si gasirea de noi clienti
- gestionarea portofoliului de clienti
- derularea contractelor existente si incheierea de noi contracte
- asistarea departamentelor locale de marketing in derularea contractelor si organizarea de evenimente

CERINTE

- studii superioare, preferabil marketing, turism
- experienta in hotel minim un an
- cunoasterea a 2 limbi straine de circulatie internationala
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere, capacitate de organizare, spirit analitic, persuasiune si perseverenta, orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist
- cariera in domeniul turismului
- pachet salarial in acord cu politica salariala a lantului Continental

Continental Hotels lantul hotelier cu cea mai mare acoperire din tara, 8 hoteluri care raspund celor mai exigente gusturi, reprezentand cele mai bune oportunitati pentru afaceri si petrecere a timpului liber in 7 orase din tara: Sibiu, Targu Mures,Oradea, Arad, Suceava, Turnu Severin,Gaiser-Predeal, precum si in cele 3 hoteluri Ibis din Constanta si Bucuresti.
15 ani de experienta in industria hoteliera, servicii oferite la standard international, baza materiala permanent reinnoita si profesionalismul personalului nostru sunt atuurile companiei Continental.