Specialist Vanzari

BORG DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Menţinerea unei relaţii permanente cu clienţii şi asigurarea procesului de vânzare şi post vânzare în cele mai bune condiţii;
• Promovarea produselor firmei, gestionarea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
• Negocierea contractelor comerciale, încheierea şi urmărirea acestora;
• Întocmirea şi prezentarea ofertelor comerciale;
• Atragerea de clienţi noi, ca urmare a iniţiativei şi demersurilor proprii.

CERINTE

● Experienţă anterioară în domeniul vânzărolor constituie avantaj;
● Abilităţi de negociere şi persuasiune;
● Abilităţi de comunicare şi relaţionare;
● Orientare către client şi către rezultat;
● Cunoştinţe operare PC - Word, Excel;
● Lucru în echipă.

BENEFICII OFERITE

Vă rugăm să aplicaţi online la www.listafirme.ro/angajare
Se vor lua in considerare doar aplicatiile ce respecta procedura descrisa pe site-ul: www.listafirme.ro/angajare

• Tichete de masă;
• Telefon mobil;
• Bonusuri de performanţă;
• Asigurare de sănătate privată;
• Maşină de serviciu;
• Teambuilding-uri periodice cu angajaţii firmei;
• Salariu 800-1000 EURO

Borg Design este o companie cu capital privat ale carei principale activitati sunt dezvoltarea si distributia de software precum si consultanta in tehnologia informatiei.

Software-ul dezvoltat de Borg Design are la baza solicitarile, indicatiile si sugestiile clientilor, si are ca utilitate posibilitatea rapida si automatizata de a accesa si prelucra informatii publice de interes general.

Obiectivul Borg Design este de a colectiona aceste informatii si a vi le pune la dispozitie intr-o forma prelucrata, alaturi de unele unelte software care au ca scop economisirea timpului dumneavoastra de informare si in special a costurilor.