Specialist Vanzari

Furtunuri Grup S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- contact zilnic cu clientii
- preluarea de comenzi telefonice
- intalniri si lucrul cu clientii
- cunoastere perfecta a produselor companiei
- pregatirea informatiilor si diagnosticului pentru vanzari si clienti
- lucrul cu agenti zonali
- actualizarea deasa a informatiilor

Cerinte:
- pregatire superioara economica sau tehnica
- atitudini de comunicare excelenta (telefon si direct)
- vorbire corecta, fluenta
- cunostinte temeinice de gramatica a limbii romane
- limba engleza avansat (scris si vorbit)
- gandire analitica tehnica
- agresivitate moderata
- prezenta placuta
- cunoastere excelenta Microsoft Office (in special EXCEL)
- permis conducere categ B

Compania ofera:
- retribuire buna
- oportunitate pentru dezvoltare profesionala si personala

Va rugam sa includeti in CV si o scrisoare in care sa precizati motivele pentru care ati alege firma noastra, precum si o fotografie cat mai recenta.

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision + diferite premii in functie de vanzari