SPECIALIST VANZARI

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofera consultanta clientilor din Showroom privind produsele ceramice, sanitare, corpuri de iluminat, mobilier de baie
- intocmeste oferte de pret
- urmareste realizarea targetului de vanzari
- intocmeste bonuri de pregatire marfa si comenzi de livrare pentru clienti etc

CERINTE

-absolvent(a) al unei institutii de invatamant mediu
-minim 6 luni experienta in domeniul vanzarii de produse sanitare si ceramice
-cunostinte privind tehnicile de vanzare
-abilitati de negociere si comunicare

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1500 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.