Specialist Vanzare Produse Farmaceutice/Parafarmaceutice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti pasionat de domeniul nutritiei, farmaceutic, alimentatiei sanatoase, te invitam sa te alaturi unei echipe de profesionisti!

Responsabilitati:
- promovarea si vanzarea unui important brand de produse parafarmaceutice;
- activitatea se va desfasura in cadrul punctelor de lucru situate in mall-uri & farmaciile partenere;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin/farmacii;
- Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
- Evidenta incasarilor.

CERINTE

Cerinte:
- experienta in vanzare produse parafarmaceutice minim 1-2 ani;
- studii finalizate in biotehnologii, biochimie, control alimentar, farmacie;
- excelente abilitati de comunicare;
- dorinta de munca si seriozitate;
- buna capacitate de adaptare si de asimilare a cunostintelor legate de suplimente;
- persoana atenta la detalii, minutioasa;
- respecta regulile interne;
- aspect si atitudine de inalta tinuta.

BENEFICII OFERITE

Oferta/Beneficii:
- oportunitati reale de crestere profesionala pe postul de coordonator magazin;
- traininguri specializate;
- pachete salariale care te vor motiva pe parcurs (baza fixa+ comisioane+bonificatii);
- ne dorim sa ajungi un bun leader si de acea vom fi atenti la traseul tau si la rezultatele tale.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.