Specialist Tranzacti Imobiliare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Varsta: intre 23 si 40

• Cunostinte operare PC

• Excelente abilitati de comunicare (verbal, nonverbal) si amabilitate

• Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive

• Aspect fizic placut, prezenta business

• Adaptabilitate la training

• Incredere in fortele proprii, atitudine de invingator

• Dorinta business-ului propriu, dorinta de a castiga mai mult

• Perseverent, dornic de succes

• Nu se teme de „necunoscut”

CERINTE

-experienta minima in industria imobiliara 1- 3 ani

- Prospectarea continua a pietei imobiliare
- Prospectarea si identificarea continua a nevoilor clientilor
- Contactarea proprietarilor si vizionarea proprietatilor oferite spre tranzactionare
- Prezentarea ofertelor selectate clientilor interesati
- Programarea de vizualizari intre clienti si proprietari
- Planificarea activitatii de vanzare proprie
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Gestionarea portofoliului de clienti
- Dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de clienti
- Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora
- Prospectarea pietei tinta si identificarea de noi clienti

BENEFICII OFERITE

- training si cursuri specifice domeniului imobiliar realizate de una dintre cele mai bune scoli de profil
- mediu de lucru deosebit in cadul unei echipe tinere de profesionisti
- dezvoltare personala si profesionala permanenta
- comision progresiv in functie de rezultate
- mijloace de lucru moderne puse la dispozitie
- oportunitatea de asociere cu unul dintre cele mai reprezentative brand-uri interne in domeniul imobiliar
masina + venit fix300- 400 euro se aloca zona nordului

Candidatii interesati pot trimite pana la data de 30.12.2011 un Curriculum vitae insotit de scrisoare de intentie si de fotografie
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidenţialitate.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.