Specialist Suport Vanzari

ITEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce ofera solutii integrate de business de tip ERP, CRM, solutii de gestionare a operatiunilor, de project manangement. Postul presupune activitate de suport atat pentru departamentul de vanzari cat si pentru clienti.

CERINTE

-absolvent studii superioare, de preferat intr-unul din domeniile: economic, tehnic, marketing;
-experienta relevant de cel putin de 1-2 ani;
-cunoasterea pietei IT reprezinta un avantaj;
-abilitati excelente de comunicare atat in engleza cat si in romana;
-acuratete, responsabilitate si capacitatea de a lucra cu mai multe proiecte in acelasi timp;
-orientare catre clienti si flexibilitate;
-spirit de echipa si tenacitate.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-posibilitatea dezvoltarii intr-o companie multinationala;
-echipa tanara si dinamica.

Companiile sunt facute din si de oameni. La fel si strategiile lor. Imaginea firmei este creata si dusa mai departe de cei care o reprezinta. Profitul este la randu-i generat de eficienta angajatilor. Oamenii reprezinta asadar una si poate cea mai importanta dintre cheile reusitei in afaceri.

Credem cu tarie acest lucru si va suntem alaturi in demersul de dezvoltare a capitalului uman. Il cautam pentru dumneavoastra, va ajutam sa-l pastrati si sa-l cresteti, sa-i evaluati valoarea, sa-l administrati. Solutiile noastre de recrutare si consultanta precum si produsele dezvoltate de specialisti RU pentru specialisti RU va sprijina in calatoria dumneavoastra spre succes.