Specialist Suport Tehnic

AQUASoft

Job expirat

RESPONSABILITATI

AQUASoft angajeaza specialisti de suport tehnic pentru proiecte de anvergura internationala.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie capabil sa lucreze sub presiune, sa aiba atentie distributiva, sa ofere solutii rapide si eficiente pentru problemele semnalate. Candidatii trebuie sa fie dispusi sa lucreze in ture (departamentul de suport tehnic este activ 24x7). Se ofera traininguri pentru dezvoltarea competentelor tehnice necesare.
Componentii echipei de suport tehnic trebuie sa dovedeasca abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala, sa vorbeasca limba engleza si cel putin una dintre urmatoarele: franceza, germana, olandeza sau italiana la nivel avansat. Candidatii care cunosc si alte limbi straine sunt avantajati in procesul de selectie.

BENEFICII OFERITE

Angajatii nostri beneficiaza de salarii competitive, sporuri pentru tura de noapte si de traininguri in Romania si in strainatate.

AQUASoft wants to enrich the experience and quality of interaction between users and software applications by:

• creating innovative ways in services delivery;
• inventing tools, environments and daring approaches;
• discovering new modalities to enhance the usability of
computers, software applications and complex systems.