SPECIALIST SUPORT - Compartiment IMCC (SS-IMCC)

ROMTELECOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Furnizeaza suport administrativ general presupunand colectarea, rezumarea si analizarea de informatii si pregatirea de statistici, rapoarte si prezentari pentru un departament sau grup de specialisti pentru a facilita activitatea acestora.
• Posturile sunt pe perioada determinata - disponibilitate full time.
• Organizeaza si pastreaza documente financiare sau tehnice complexe si/sau confidentiale.
• Actualizeaza fisiere colectand, rezumand si analizand date din diferite surse.
• Colecteaza si consolideaza date pentru a intocmi si/sau actualiza statistici tehnice si de afaceri pentru uz intern sau extern.
• Efectueaza analize specifice la cererea managementului urmand proceduri si instructiuni bine stabilite, consolidand si sintetizeazand informatiile conform scopului analizei.
• Inscrie in baza de date specifica data si ora programata pentru instalare.
• Contacteaza telefonic clientii pentru o eventuala reprogramare a instalarii.

CERINTE

• Studii medii/superioare.
• Cunostinte de operare pe calculator MsOffice.
• Limba engleza reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competitiv, mediu de lucru dinamic si oportunitatea de dezvoltare a carierei profesionale.

Romtelecom este o companie in miscare pe piata comunicatiilor din Romania. In ultimii ani Romtelecom a evoluat inteligent, cu multe eforturi, de la un fost monopol de stat la o companie privata, conectata la tehnologia sofisticata a acestui mileniu.
Compania ofera astazi servicii de incredere, inovatoare si usor de folosit, de la traditionala telefonie fixa, la Internet de cea mai buna calitate, dar si cel mai sigur spatiu de gazduire de date din Romania, servicii combinate de date si voce si un program permanent controlat si imbunatatit de Customer Care.
Si transformarea continua ...