Specialist Standarde

SC Hyundai Auto Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului:

*Implementarea si mentinere standardelor companiei.

Responsabilitatile postului:

* implementarea standardelor la nivelul distribuitorilor si / sau a reparatorilor autorizati;
* dezvoltarea cantitativa si calitativa a retelei;
* asigurarea respectarii standardelor la nivelul retelei;
* evaluarea permanenta a tuturor punctelor de lucru Hyundai;
* verificarea permanenta a nivelului de dezvoltare / asigurare a calitatii necesare pentru distribuitorii si reparatorii autorizati;
* cautarea de furnizori (pentru Romania) pentru diferitele elemente de semnalistica interioara si exterioara;

CERINTE

* minim 1 an experienta intr-un post similar;
* studii superioare;
* cunostinte operare PC (Pachetul MS Office);
* capacitate de lucru cu termene limita, experienta in relatii cu, clientii;
* solide cunostinte de limba engleza;
* carnet conducere categoria B (obligatoriu);
* disponibilitate deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

* oportunitate de dezvoltare a carierei;
* mediu de lucru atractiv, posibilitatea de a invata lucruri noi.

Hyundai Auto Romania este importatorul exclusiv in Romania, al Hyundai Motor Company, cel mai mare producator auto sud-corean. Compania este membra a Holdingului Tiriac, una dintre cele mai puternice entitati de pe piata de afaceri din Romania.