Specialist Sisteme Securitate

ALPHA INNOVATIVE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea echipelor tehnice privind lucrarile de instalare a sistemelor electronice de securitate ofertate;
- punerea in functiune, participarea la receptia sistemelor electronice de securitate instalate si predarea acestora catre beneficiar;
- intocmirea documentelor interne de finalizare a lucrarilor tehnice;

CERINTE

- studii medii/superioare de specialitate (profil electric/electronic/telecomunicatii);
- curs ARTS de Inginer sisteme de securitate reprezinta un avantaj;
- fara cazier judiciar;
- experienta profesionala in domeniul sistemelor electronice de securitate;
- avantaj - cunostinte temeinice in domeniul sistemelor de alarma si detectie la efractie, supraveghere video, control acces, sistemelor de detectie si avertizare la inceput de incendiu; cunoasterea legislatiei din domeniu;
- cunostinte de limba engleza de specialitate – nivel avansat;
- carnet de conducere auto – categoria B;
- abilitati operare PC – nivel avansat (Microsoft Office si AutoCad);
- gandire analitica, critica si abilitati de rezolvare a problemelor;
- atitudine pozitiva, orientata spre obiective
- responsabilitate, buna capacitate de organizare si de comunicare, atentie la detalii, rezistenta la stres si program prelungit, disponibilitate pentru munca de teren.

BENEFICII OFERITE

- oferta salariala competitiva in piata fortei de munca;
- oportunitatea de a lucra intr-o Companie in proces de expanisune, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

Candidatii sunt rugati sa-si declare asteptarile salariale.

Alpha Innovative este o companie cu activitate in domeniul sistemelor de securitate. Oferim solutii profesionale si competitive pe sistemele Antiefractie, Control Acces & Pontaj, TVCI, Detectie Incendiu, Analiza Video Digitala, Protectie Perimetrala, Control Patrula.
Compania noastra este licentiata ARTS pentru proiectare si executare lucrari complete de securitate electronica, cu certificare ISO 9001.
Profesionalismul este motivatia noastra si ne dezvoltam prin el.