Specialist Sisteme HP/Tandem

AQUASoft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specialist sisteme HP/Tandem

CERINTE

- Cunostinte generale de programare
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte de limba germana - constituie un plus important
- Atitudine pozitiva
- Persoana organizata, capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri pentru performanta, conform cu rezultatele muncii si randamentul personal.
- Oportunitati deosebite in confirmarea pregatirii si perfectionarea experientei si instruirii personale.
- Posibilitati reale de promovare.
- Calatorii in interes de serviciu la sediile clientilor din strainatate, in conditii deosebite.

Compania noastra activeaza in sfera dezvoltarii software si a serviciilor IT din 2002.
In prezent, portofoliul nostru numara nume precum IBM (si clientii lor Philip Morris International, Credit Swiss, Deutsche Bank, BASF, Royal Sun Alliance, Carslberg, ZFS), S&T, ASTEC Global Consulting, etc.
Recrutam cu predilectie programatori talentati, aflati la inceputul carierei, extrem de interesati sa lucreze in proiecte cu expunere globala, apartinand unor corporatii mari.