Specialist Sisteme de Securitate

ALPHA INNOVATIVE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Service sisteme de securitate,
Cablare, Instalare, punere in functiune sisteme de securitate;
Completeaza fisele de interventie si rapoartele aferente activitatii de service;
Participa la receptia sistemelor de securitate;
Completeaza periodic lista consumabilelor in functie de necesitati;
Intocmeste proiecte tehnice si planuri de securitate.

CERINTE

-Absolvent de studii medii/superioare cu profil tehnic/electric;
-Experienta minim 1 an in instalre si punerea in functiune a sistemelor de securitate: detectie efractie, supraveghere video, control acces, detectie incendiu conform proiectelor;
-Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari zonale;
-Capacitate de a diagnostica si propune solutii tehnice pentru problemele care se ivesc;
-Dedicat profesionalismului;
-Cunostinte limba engleza , nivel mediu;
-Cunostinte operare PC (Microsoft Office, AutoCad);
-Receptiv si comunicativ;
-Permis de conducere, categoria B;
-Avantaj auto personal.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Mediu de lucru placut;
Instruire de specialitate;
Posibilitate avansare profesionala;
Pentru masina proprie se deconteaza benzina si consumabilele aferente auto.

Alpha Innovative este o companie cu activitate in domeniul sistemelor de securitate. Oferim solutii profesionale si competitive pe sistemele Antiefractie, Control Acces & Pontaj, TVCI, Detectie Incendiu, Analiza Video Digitala, Protectie Perimetrala, Control Patrula.
Compania noastra este licentiata ARTS pentru proiectare si executare lucrari complete de securitate electronica, cu certificare ISO 9001.
Profesionalismul este motivatia noastra si ne dezvoltam prin el.