SPECIALIST SERVICE ECHIPAMENTE&UTILAJE PENTRU INDUSTRIA ALIMENTARA

S.C.TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, este o companie germana care importa si distribuie in Romania utilaje si echipamente pentru industria alimentara. Postul este disponibil in cadrul departamentului SERVICE, principala responsabilitate fiind de a repara la sediul clientului respectivele masini.

CERINTE

-studii in domeniul tehnic (electrotehnica/ electromecanica/ electronica);
-bune cunostinte de operare PC(MS OFFICE, INTERNET);
- bune cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv;
-masina de serviciu;
-laptop;
-training in Austria si Germania;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!