Specialist Securitatea Muncii, Bucharest (ref. BSAC0107)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare este membra a unui grup international specializat in activitati de proiectare industriala. Postul este raportat la sediul din Bucuresti, zona Semanatoarea. Candidatul/candidata selectat/a va fi responsabil de implementarea procedurilor de securitate in munca conform Legii nr.319/2006.

CERINTE

- studii superioare tehnice finalizate;
- cunostinte OHSAS si/sau diploma Inspector securitatea muncii;
- minim 1 an experienta pe un post similar;
- gandire analitica;
- limba engleza, nivel avansat (italiana, preferabil).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie internationala.

Quanta Resurse Umane este filiala romana al grupului Quanta, a patra societate italiana ca dimensiune in sectorul resurselor umane.
Cu sediul central in Milano, certificata ISO 9001 pentru procedurile sale organizatorice, Quanta este astazi structurata cu 35 sucursale in Italia, o societate in Elvetia, doua sedii in Statele Unite si, din 2002, o firma in Romania, Quanta Resurse Umane.
Quanta Resurse Umane ofera intraga gama de servicii a grupului, orientindu-se in mod special spre societatile italiene prezente in Romania.