Specialist securitate retele - Linux

SC GECAD Net SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Face parte din echipa de dezvoltare si implementare Sentinet (http://www.gecadnet.ro/securitate/solutii.php?section=44)

CERINTE

- 2-3 ani de experienta in instalarea si configurarea de servere Linux
- cunostinte scripting: bash/perl/python
- cunostinte servere MySQL
- cunostinte programare C

BENEFICII OFERITE

¿ pachet salarial atractiv
¿ asigurare medicala privata
¿ masa servita impreuna cu colegii la restaurantul companiei
¿ sediu ultramodern si echipamente de ultima generatie
¿ program de training si oportunitati de promovare
¿ cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament

GECAD Net inseamna traditie, incredere si securitate. Compania este unul dintre principalii jucatori de pe piata romaneasca in materie de licentiere si distributie a unor solutii IT recunoscute la nivel international; de asemenea, furnizeaza tehnologii si servicii de securitate IT, reunite sub brandul Sentinet.