SPECIALIST SALARIZARE - COD SS BUC

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea si gestionarea dosarelor si a bazei de date de personal
- Prelucrarea pontajelor, calcularea salariilor, intocmirea si depunerea declaratiilor privind plata contributiilor catre bugetul de stat, intocmirea fluturasilor de salarii, intocmirea si depunerea fiselor fiscale
- Monitorizarea numarului de angajati si a costurilor cu personalul fata de bugetul aprobat
- Coordonarea responsabilului cu protectia muncii si PSI, a relatiei cu Inspectoratului Teritorial de Munca si alte institutii publice precum si cu furnizorul de servicii de medicina muncii
- Oferirea de consultanta interna cu privire la legislatia in vigoare in domeniul relatiilor de munca

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte de legislatia muncii
- Atestat Inspector Resurse Umane- avantaj
- Experienta in domeniul salarizarii si administrarii de personal – avantaj
- MS Office ; avantaj soft salarizare si management de personal (WizSalary)
- Excelente abilitati de comunicare si organizare a activitatii, flexibilitate
- Capacitate de a lucra cu termene limita

BENEFICII OFERITE

- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor.
- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata

INTERSNACK Romania, companie multinationala producatoare si distribuitoare a marcilor Chio, Pom-Bar, Felix si Fiesta, cauta candidati dornici sa se alature echipei din Bucuresti pe pozitia de SPECIALIST SALARIZARE - COD SS BUC.

Vom contacta numai persoanele care corespund cerintelor din anunt.