SPECIALIST SALARIZARE & ADMINISTRARE PERSONAL

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai planuri mari pentru viitor?
Alatura-te unei organizatii dimamice care iti ofera oportunitati de dezvoltare in cariera!

Libra Bank recruteaza

Responsabilitati:

1. Intocmeste si inregistreaza la ITM contractele individuale de munca/actele aditionale pentru angajatii bancii;
2. Inregistreaza, calculeaza ¿i acorda drepturile salariale, inclusiv calculeaza contribu¿iile datorate la bugetul statului;
3. Calculeaza si acorda toate beneficiile acordate angaja¿ilor;
4. Redacteaza toate documentele care atesta calitatea de salariat a angajatilor;
5. Intocmeste situatii statistice si rapoarte.

CERINTE

· Studii superioare;
· Capacitatea de a lucra în echip¿;
· Promptitudine în rezolvarea problemelor;
· Integritate ¿i onestitate;
· Atentie la detalii.

FOARTE IMPORTANT:

· Posesor al certificatului de inspector resurse umane.
· Permis de conducere categoria B.

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, dorim sa punem la dispozitie clientilor o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa ii asiste.