Specialist Salarizare - Administrare

Consumer Product Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

- derularea activitatilor de salarizare la nivelul companiei ( introducere concedii, pontaj, scheme salariu, calcul taxe si impozite aferente, distribuit fluturasi )
- intocmirea comenzii pentru tichete de masa si centralizarea acestora
- intocmirea si depunerea declaratiilor la bugetul statului
- gestionare dosare de personal (intocmire contracte de munca si actualizare baze de date, intocmire decizii privind incetarea contractelor de munca, inclusiv inregistrarile in carnetele de munca, acte aditionale etc.)
- intocmire si eliberare diferite documente catre angajati ( adeverinte medic, venit, intretinere etc.)
- realizare de statistici si raportari

CERINTE

- experienta min. 2 ani in salarizare - administrare
- cunoasterea legislatiei in vigoare
- foarte buna relationare, organizare, analiza
- excelente cunostinte de operare PC - MS Office, aplicatii de salarizare - avantaj
- Atestat Inspector Resurse Umane

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet compensatoriu motivant.

Numai candidatii eligibili vor fi contactati.

Companie ce activeaza in domeniul FMCG, distribuitor al unei game variate de produse de larg consum.