Specialist Salarizare

Smartree Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea datelor lunare de salarii;
- Verificarea operarii si a calculului salarial (efectuarea de verificari in aplicatia de payroll pentru identificarea potentialelor erori, corectarea erorilor/inadvertentelor si raportarea acestora);
- Intocmirea si depunerea declaratiilor specifice;
- Arhivarea documentelor;
- Completarea CM-urilor;
- Efectuarea de rapoarte aditionale calculului salarial (stat de plata, fluturasi, rapoarte customizate).

CERINTE

- Minim 3 ani experienta in domeniu;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Capacitate de organizare si coordonare a proiectelor desfasurate in paralel;
- Cunoastere extinsa a legislatiei in domeniu;
- Orientare catre client.

Smartree Romania este o companie specializata in externalizarea salariala, administrare de personal si munca temporara, cu mai mult de 10 ani experienta.

Smartree a reusit sa devina partenerul preferat al companiilor de succes, fie ca sunt companii romanesti, fie ca sunt companii multinationale.

Smartree este partener exclusiv in Romania al ADP - Automatic Data Processing (www.adp.com) si gestioneaza contractele globale care necesita procesare salariala locala.