SPECIALIST SALARIZARE

SC SUPREME GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste statele de plata, fluturasii (avans si lichidare)
- Intocmeste declaratiile lunare, situatiile centralizatoare, lunare cerute de legislatie
- Tine evidenta si intocmeste calculul pentru concediile de odihna, medicale, etc
- Gestioneaza fisele de pontaj electronic pentru plata salariilor
- Comanda si gestioneaza tichetele de masa
- Gestioneaza cardurile de salarii si tine legatura cu bancile

CERINTE

- Studii medii / superioare
- Experienta in domeniu de 3 ani
- Rigurozitate si atentie la detalii si in lucru cu cifrele
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor
- Cunostinte foarte bune privind legislatia muncii si sistemul de salarizare
- Abilitati de operare PC: Microsoft Office
- Reprezinta un avantaj cunoasterea programului Socrate

DESCRIEREA FIRMEI

Companie Nationala de Distributie FMCG
Producator si distribuitor autorizat al marcilor Primola, Novatini, Ulpio