Specialist Salarizare

Centrul Medical Sanador

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste lunar statele de plata, actualizand in aplicatia software orice modificare cu privire la: salariati, date personale, salarii, etc;
- Efectueaza plata salariilor si distribuie fluturasii de salariu;
- Intocmeste/centralizeaza pontajele pentru toate sediile;
- Intocmeste declaratiile lunare pentru institutiile abilitate si mentine legatura cu acestea (ITM, CAS, AJOFM, CASMB);
- Intocmeste si distribuie fisele fiscale ale angajatilor;
- Participa in activitatea intregului departament;
- Administreaza baza de date a angajatilor;
- Realizeaza raportarile interne si externe specifice HR.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta profesionala in domeniul salarizarii si legislatiei muncii minim 2 ani;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Utilizarea softului Wizsalary - constitue avantaj;
- Abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu.

Clinic¿ medical¿ ce ofer¿ servicii medicale în toate specialit¿¿ile, utilizând aparatur¿ medicala performanta.