SPECIALIST SALARIZARE

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- actualizeaza baza de date a angajatilor
- opereaza in aplicatia software toate informatiile referitoare la salarii, prime si bonusuri, concedii de odihna si concedii medicale
-pregateste lunar declaratiile salariale si urmareste depunerea acestora
-intocmeste adeverinte de venit la solicitarea angajatilor

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte de legislatia muncii
- cunostinte privind procedurile de calcul salarial
- minim 1 an experienta in calcul salarial
- abilitati bune de comunicare, spirit analitic, atentie la detalii, rezistenta la stres, spirit de echipa.
- cunostinte de operare PC, reprezinta avantaj experienta in utilizarea unui soft de calcul salarial

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 150 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1400 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.