SPECIALIST SALARIZARE

SC SENSIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea statelor de plata a salariilor;
- Intocmirea fiselor fiscale, declaratiilor lunare catre bugetul de stat;
- Eliberarea de adeverinte;
- Mentinerea in permanenta a relatiilor cu Casa de Asigurari de Sanatate, Casa de Pensii si alte autoritati ale statului;
- Intocmirea situatiilor privind tichetele de masa.

CERINTE

- Experienta de min. 2 ani intr-o pozitie similara;
- Foarte buna cunoastere a legislatiei in domeniu;
- Cunostinte avansate de operare PC (MS Office, Charisma – avantaj);
- Atitudine proactiva, comunicare, organizare, rigurozitate

BENEFICII OFERITE

Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic si competitiv. Se ofera pachet compensatoriu motivant.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).