SPECIALIST RESURSE UMANE - VANZARI

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si desfasurarea procesului de recrutare ( plasare anunt, sustinere interviuri, intocmire lista scurta, prezentare evaluare candidati, gestionare baza date angajati)
- Intocmirea dosarelor de angajare ale viitorilor angajati
- Sustinerea exit interview-ului si actualizarea bazei de date
- Participarea la actualizarea fiselor de post
- Elaborarea de baze de date si statistici specifice resurselor umane
- Participarea la fluxul comunicational al departamentelor din cadrul companiei
- Elaborarea si actualizarea procedurilor de recrutare
- Participarea la activitatea de evaluare a companiei

CERINTE

- Studii superioare finalizate (Sociologie/Psihologie)
- Experienta pe o pozitie similara minim 2 ani
- Abilitati excelente de comunicare
- Capacitate de analiza si interpretare
- Capacitate de planificare si organizare
- Persoana orintata catre rezultate
- Cunostinte PC avansate
- Limba engleza: nivel avansat
- Disponibilitate de deplasare in tara
- Permis categoria B

Inca din 1993, oferim clientilor nostri cele mai bune solutii pentru birou. De-a lungul anilor, echipa noastra de vanzari a stabilit cu clientii relatii de succes bazate pe personalizare, excelenta si anticipare. Ai acum sansa sa ni te alaturi!